ZŠ Hello, česko-anglická základní škola, Ostrava, Fr. Formana 45

Česko-anglická základní škola Hello v Ostravě. Jsme soukromá bilingvní škola s výukou předmětů v českém a anglickém jazyce již od 1. třídy. Dětem vytváříme nadstandardní vzdělávací a volnočasový program v angličtině, podnětné a pohodové školní prostředí s prostorem pro tvořivost a individualitu. Nadšení učitelé a rodilí mluvčí. Moderní prostory a velká zahrada. Individuální přístup a malé skupiny.

OVERVIEW

This web page helloskola.cz presently has a traffic ranking of zero (the smaller the more users). We have probed eighteen pages inside the web page helloskola.cz and found sixty-five websites referring to helloskola.cz. We were able to note three social communication sites possessed by helloskola.cz.

HELLOSKOLA.CZ RANKINGS

This web page helloskola.cz is seeing a alternation quantities of traffic all through the year.
Traffic for helloskola.cz

Traffic ranking (by month) for helloskola.cz

Traffic ranking by day of the week for helloskola.cz

LINKS TO WEB PAGE

Jazyková škola Hello - Ostrava - Brno - Opava - jazykové kurzy angličtiny, němčiny, španělštiny .

Od roku 1996 si už 32 470. Lidí vybralo naši školu ke studiu jazyků. Rozřazovací testy, jazykové úrovně, lektoři, užitečné informace. V hodnotě 500Kč, 1000Kč, 3000Kč. Pomaturitní studium - balíček ALL INCLUSIVE. Pomaturitní studium - balíček BASIC. Pomaturitní studium - balíček STANDARD.

Česko-anglická mateřská školka - MŠ Hello Teddy, Ostrava, Fr. Formana 45

Jak to u nás vypadá. Kritéria přijímání dětí do MŠ. Letní prázdninové kurzy - příměstské tábory. Jazykové kurzy pro děti od 3 do 10 let. Přihláška na Léto s Teddym. Programy MŠ ve školním roce. Letní prázdninové kurzy - příměstské tábory. Jazykové kurzy září - červen. Pro všechny děti od 2 let. Bez ohledu na národnost a znalosti angličtiny.

Gymnázium Hello - Ostrava Poruba, Čs. exilu 49123

Jsme škola, kde se pořád něco děje! Bezpečná a otevřená škola. Prostor pro tvořivost a individualitu. Příprava na VŠ a Cambridgeské zkoušky z AJ. 4leté gymnázium s důrazem na cizí jazyky. Jsme fakultní škola Ostravské univerzity. Veronika Kubenková si vychodila zlato! Naše studentka Veronika Kubenková. Z 1 A vyhrála zlato.

WHAT DOES HELLOSKOLA.CZ LOOK LIKE?

Desktop Screenshot of helloskola.cz Mobile Screenshot of helloskola.cz Tablet Screenshot of helloskola.cz

HELLOSKOLA.CZ HOST

Our web crawlers caught that the main page on helloskola.cz took eight hundred and sixty-seven milliseconds to download. I could not observe a SSL certificate, so in conclusion I consider this site not secure.
178.238.42.176

I found that this domain is weilding the Microsoft-IIS/7.5 server.

ZŠ Hello, česko-anglická základní škola, Ostrava, Fr. Formana 45

DESCRIPTION

CONTENT

This web page had the following on the homepage, "ZŠ a MŠ Hello na facebooku." Our analyzers saw that the web page said " Je bilingvní školou s výukou předmětů v českém a anglickém jazyce již od první třídy." The Website also said " Nadstandardní vzdělávací a volnočasový program. Výuka v malých skupinách - max. 16 žáků ve třídě! Prostor pro tvořivost a individualitu. O životě v naší škole." The website's header had Základní škola Hello as the most important optimized keyword. It is followed by česko-anglická, soukromá škola, and angličtina which isn't as ranked as highly as Základní škola Hello. The next words helloskola.cz uses is bilingvní. zš ostrava was included and could not be viewed by search crawlers.

VIEW SIMILAR WEB PAGES

TeaTime 一盞茶

羅力威 - 尋找的是妳 東港城 十二月二十四日.

Blog de LAPETITEMISSOCEANE368 - Blog de LAPETITEMISSOCEANE368 - Skyrock.com

Je m appelle oceane et je voudrais vous racontez ma vie. Je la garde pour moi. Abonne-toi à mon blog! Je m appelle oceane. Mes hobbies sont la danse. J aime les elections de miss et les dauphins j ai participer a l elections de miss lessines et j ai etz elue 2 ieme dauphines. J aime pas les araignées les menteurs ect.

Lainaa 50 - 3000 euroa ilman vakuuksia - Limiitti.fi

Limiitti on turvallinen ja joustava suomalainen lainapalvelu, joka on ollut mukana rahoittamassa yli 300. Saat käyttöösi jatkuvan 2000-3000 lainalimiitin, jota voit käyttää kuten luottokorttia. Lainaa nostat silloin ja sen verran kuin tarvitset. Kun lasku saapuu kotiin, päätät itse maksatko noston takaisin yhdessä vai useammassa erässä. Nyt tarjoamme ensimmäisen noston ilman nostokuluja aina 500 asti.

HeLLO Current Awareness Bulletin

This service is brought to you by Library and Knowledge Services. If you would prefer to be emailed posts for topics in which you are interested, please request a tailored current awareness alert.

Hjem - Hello AS

Fyll inn ditt telefonnummer og passord. Har du glemt passordet? Hvis du har mistet passordet ditt kan du generere et nytt ved å klikke på Glemt passord? Opphavsrett 2015 Hello AS.